Semináře a kurzy

Motivační seminář “Rozhodl jsem se nekouřit” je cyklus setkání, kdy během pěti dnů jsou kuřáci motivováni a instruováni jak překonávat abstinenční krize a jak si vytváře návyk nekuřáctví.

NekouritRozvíjení emoční inteligence:

Emoční inteligence je pro úspěch v osobním i pracovním životě důležitější než známé IQ. Seminář vás seznámí se způsoby, jak EQ zlepšovat a dosáhnout životní spokojenosti.

Co je emoční inteligence. Jak používat kognitivně-behaviorální terapii k řízení procesů myšlení, které buď zvyšují, nebo snižují duševní výkon. Jak zachovat klid a stabilitu emocí při silné stresové zátěži. Psychická odolnost a emoční inteligence. Emoční inteligence v partnerských vztazích. Umění zvládat negativní pocity. Pět kroků emoční svobody.

Jaké osobní vlastnosti je potřeba rozvíjet, abychom jednali emočně inteligentně.

Cesta z deprese:

Jaké jsou příčiny deprese. Nejnovější poznatky v prevenci a léčbě deprese. Jedinečné funkce čelního mozkového laloku a co je ovlivňuje. Seznámení s léčebným programem „Uzdravení z deprese“. Důležité faktory, které mají významnou roli v léčbě i prevenci deprese a zlepšují duševní výkon. Seminář je zpracovaný podle světově uznávaného odborníka, lékaře a vědce Neila Nedleyho.

Zdravé hubnutí:

Nefungují na Vás diety? Držte se od nich dál. Nabízíme nejpřirozenější způsob hubnutí. Uvedené principy podporují celkovou dobrou kondici a snižují rizika onemocnění civilizačními nemocemi. Nejedná se o časově omezenou dietu, ale trvalý životní styl.

Další semináře Kurz zdravého vaření s ochutnávkou jídel, Harmonické partnerské vztahy, Umění komunikace.