Program klubu zdraví Mladá Boleslav

Dukelská č. 1443, 293 01 Mladá Boleslav Zobrazit detail klubu

Po téměř dvouleté pauze způsobené nedostupností starého místa setkávání z důvodů revitalizace Starého náměstí, jsme opět oživili naše klubová setkání.

Stalo se tak s dostavbou a otevřením vlastního společenského domu, který jsme nazvali "Lávka". Zde máme otevřeny dveře novým možnostem, které bychom rádi využívali při našich setkáních, které budou probíhat každé druhé a čtvrté úterý v měsíci od 18,00 hodin.

  Místo klubových setkávání v Mladé Boleslavi -  Dukelská č. 1443   PROGRAM ŘÍJEN 02. října 2012  KLUBY ZDRAVÍ a T.G. MASARYK - přednáší Roman Uhrín Co mají tyto dva pojmy společného? Zdravotní poselství z roku 1928, které  vede k harmonii ve zdraví!   16. října 2012   VELMI POMALÁ CIZRNA  představí Zdena a Karel Vasilkovi Seznámení s přednostmi pomalého vaření a ochutnávka připravené potraviny.    PROGRAM LISTOPAD 06. 11. 2012  „CIZOKRAJNÉ OVOCE" - Kaki, avokádo, nebo pomelo“? Nebojte se tropických vitamínů na Vašem stole  - PhDr. Ellen Böhmová   20.11.2012 „BEZ VODY NENÍ ŽIVOT“  téma spojené s ochutnávkou nejen vody… - Alena Fadrhoncová, osobní zkušenosti s účinky Colostrum Essens a Aloe Vera představí náš host - Drahuška Dobrkovská