Přednášky a výšlap

So. 4.10. 18:00-19:00  Přemýšlej jinak

Pokud nejsme v životě spokojeni, nefungují nám vztahy a chtěli bychom to změnit, tak změna je možná. Jak? Celá naše osobnost je záležitostí naší mysli. Svět vidíme podle toho, jakými brýlemi se na něj díváme.. Motivační přednáška, která může změnit náš pohled na život i na svět kolem nás.

Přednáší: Thb. Jan Majer

So. 18.10 14:00 Výšlap do vodárenského dispečinku

Prohlídka dispečinku bude doprovázena výkladem Ing. Jaroslava Hedbávného. Účastníci získají praktické informace o přípravě a distribuci pitné vody v Třebíči. Dále bude možné shlédnout dokumentární film o historii heraltického vodovodu.

Ne. 26.10 15:00-17:00 Sebeobrana proti mediálním lžím

Přednáší Mgr. Jiří “Edy” Zajíc, český katolický pedagog a publicista. Publikuje zejména v oblasti výchovy, vzdělávání, občanské společnosti, médií a duchovního života. Zakládal a vedl Redakci náboženského života Českého rozhlasu, podílel se na založení České rady dětí a mládeže, jejíž Kancelář vedl v letech 2001-2005. Je spoluautorem knižních rozhovorů s Erazimem  Kohákem.

So. 1.11. 18:00-20:00 Kritické myšlení

Přednáší: Mgr. Tomáš Protivínský

Místo konání přednášek a seminářů:  Adventní dům, Jungmannova 16, Třebíč. Zájemci o další aktivity Klubu zdraví Třebíč si mohou objednat zdarma pravidelné zasílání přehledu programů na svůj e-mail nebo mobil.

Kontakt: mob. 603 840 964, klubtr@seznam.cz, www.klubyzdravi.cz.

Facebook Klub zdraví Třebíč – aktuální informace a fotografie z akcí.

Programy Klubu zdraví jsou realizovány za finanční podpory města Třebíče v rámci Grantového systému Zdravého města